MenoAdresaČíslo certifikátuZariadenieČinnosťRozsahDátum vydaniaPlatnosť doDátum skúšky
1Marek BreznickýČerňavská 157/20, 914 42 Horné SrnieC 0009/VTZ E/2014elektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1-A,B08.09.201408.09.201928.08.2014
2Peter SiskaE.F.Scherrera 12, 921 01 PiešťanyC 0010/VTZ Z/2014zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.A/a19.12.201419.12.201918.12.2014
3Ing. Marián ZlatošBohunice 35, 018 52 BOHUNICEC 0011/VTZ E/2015elektrickomprojektant na projektovanie alebo konštruovanie vyhradených technických zariadení elektrickýchE2-A01.04.201501.04.202027.03.2015
4Ing. Marián ZlatošBohunice 35, 018 52 BOHUNICEC 0010/VTZ E/2015elektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1-A,B01.04.201501.04.202027.03.2015
5Ing. Matej JašurekPod Hajom, 018 41 Dubnica nad VáhomC 0012/VTZ E/2015elektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1-A,B01.04.201501.04.202027.03.2015
6Ing. Matej JašurekPod Hajom, 018 41 Dubnica nad VáhomC 0013/VTZ E/2015elektrickomprojektant na projektovanie alebo konštruovanie vyhradených technických zariadení elektrickýchE1-A,B01.04.201501.04.202027.03.2015
7Viliam ŠtefkovičKvetinová 1, 911 05 TrenčínC 0014/VTZ E/2015elektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A30.10.201530.10.202030.10.2015
8Benedikt MatyóPetzwalova 12, 949 11 NitraC 0037/VTZ Z/2016zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Ab29.02.201628.02.202119.02.2016
9Ing. Denis SamkoMateja Bela 4668/31, 921 01 PiešťanyC 0059/VTZ Z/2016zdvíhacomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa,Ab,Ba,Bb,Bc,Bd23.06.201622.06.202110.06.2016
10Ing. Lukáš ČervenýAlexandra Dubčeka 3536/8, 921 01 PiešťanyC 0060/VTZ E/2016elektrickomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A,B30.09.201629.09.202130.09.2016
11Pavol KrapkaTrenčianske Jastrabie 331, 913 22 Trenčianske JastrabieC 0061/VTZ E/2016elektrickomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A,B30.09.201629.09.202130.09.2016
12Ing. Juraj KošťálTrenčianská 52, 821 09 BratislavaC 0083/VTZ E/2016elektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1-A,B31.10.201630.10.202128.10.2016
13Vladimír VargicJanova Lehota 282, 966 24 Janova LehotaC 0280/VTZ E/2017elektrickomprojektant na projektovanie alebo konštruovanie vyhradených technických zariadení elektrickýchE1-A10.07.201710.07.202205.07.2017
14Milan BedruňTajovského 552/32, 965 01 Žiar nad HronomC 0281/VTZ E/2017elektrickomprojektant na projektovanie alebo konštruovanie vyhradených technických zariadení elektrickýchE1-A10.07.201710.07.202205.07.2017
15Boris PastorekDrienka č. 289, 916 27 ČastkovceC 0291/VTZ E/2017elektrickomprojektant na projektovanie alebo konštruovanie vyhradených technických zariadení elektrickýchE1-A,B08.11.201708.11.202208.11.2017
16Ing. Matej ŽigaLesík delostrelcov 4, 080 01 PrešovC 0308/VTZ E/2017elektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A19.12.201719.12.202212.12.2017
17Miroslav VojtašákOravská Jasenica 461, 029 64C 0309/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
18Miroslav MatlákOravský Biely Potok 118, 027 42C 0310/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
19Igor DreveňákSeverná 253/20, 029 01 NámestovoC 0311/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
20Robert KadučákMalatiná 48, 026 01C 0312/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
21Patrik BartkovjakOravské Veselé 771, 029 62C 0313/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
22Karol BrčákSlnečná 166/24, 029 01 NámestovoC 0314/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
23Patrik VozárVíglaš 532, Veľká Lehota 966 41C 0315/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
24Timotej FerančíkDlhá nad Oravou 363, 027 55C 0316/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
25Matúš ČiernikRabčice 498, 029 45 RabčiceC 0317/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
26Mário MatlákOravský Biely Potok 118, 027 42C 0318/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
27Matej LietavecOravské Veselé 303, 029 62C 0319/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa15.01.201815.01.202304.01.2018
28Ing. Marián PrvýZigmundíkova 470/28, 922 05 ChtelnicaC 0338/VTZ E/2018elektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A20.02.201820.02.202320.02.2018
29p. Dávid KutlákBystrá č. 335, 029 44 RabčaC 0320/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa26.02.201826.02.202307.02.2018
30p. Marián MakúchZákamenné č. 1231, 029 56 ZákamennéC 0321/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa26.02.201826.02.202307.02.2018
31p. František MatušňákRadová č. 450, 029 44 RabčaC 0322/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa26.02.201826.02.202307.02.2018
32p. Vladimír TeluchOravské Veselé č. 286, 029 62 Oravské VeseléC 0323/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa26.02.201826.02.202307.02.2018
33p. Michal GreňoZákamenné č. 629, 029 56 ZákamennéC 0324/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa02.03.201802.03.202302.03.2018
34p. Viktor SučákHlavná č. 710, 029 47 Oravská PolhoraC 0325/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa02.03.201802.03.202302.03.2018
35p. Vladimír HlinkaLáň č. 487, 029 53 BrezaC 0326/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa02.03.201802.03.202302.03.2018
36Ing. Marián PrvýZigmundíkova 470/28, 922 05 ChtelnicaC 0339/VTZ E/2018elektrickomprojektant na projektovanie alebo konštruovanie vyhradených technických zariadení elektrickýchE2-A09.05.201809.05.202309.05.2018
37p. Jozef SlovíkRabčice 266, 029 45 RabčiceC 0355/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa18.05.201818.05.202318.05.2018
38p. Peter LabudaHlavná 726/403, 029 44 RabčaC 0354/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa18.05.201818.05.202318.05.2018
39p. Ľubomír FranekŽabokreky n/N 359, 958 52 Žabokreky n/NC 0353/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa18.05.201818.05.202318.05.2018
40Ing. Ladislav NagyŠípošovské Kračany 241, 930 03 Kostolné KračanyC 0373/ VTZ E/2018elektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A25.06.201825.06.202313.03.2018
41Ing. Daniel PšenoRobotnícka 115, 905 01 SenicaC 0376/VTZ E/2018elektrickomprojektant na projektovanie alebo konštruovanie vyhradených technických zariadení elektrickýchE2_A29.06.201829.06.202329.06.2018
42p. Jaroslav HoláňM.R. Štefánika 2485/1C 0388/CS5/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa05.11.201818.10.202318.10.2018
43p. Imrich GálHornostavská 12, 949 01 NitraC 0393/VTZ E/2018elektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1 - A,B14.11.201809.01.202309.01.2018
44p. Pavel ŠmondrkVeľká Lehota 270, 966 41 Veľká LehotaC 0389/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa16.11.201816.11.202316.11.2018
45p. Alojz SlovíkRabčice 618, 02 945 RabčiceC 0390/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa16.11.201816.11.202316.11.2018
46p. Dávid VojtašákOravská Jasenica 461, 029 64 Oravská JasenicaC 0391/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa16.11.201816.11.202316.11.2018
47p. Maroš JevjakKrižovatka 190, 02 962 Oravské VeseléC 0392/VTZ Z/2018zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa16.11.201816.11.202316.11.2018
48p. Viktor FrankaKonopná č.3060/9, 934 05 LeviceC 0394/VTZ Z/2018zdvíhacomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.A-a,b,e; B-a,b,c,c2,d,d1,d2,d3,d4,f,g26.11.201819.02.202319.02.2018
49p. Peter UhnákDružstevná 505/17, 935 23 RybníkC 0395/VTZ Z/2018zdvíhacomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.A-a,b,e; B-a,b,c,c2,g26.11.201819.02.202319.02.2018
50Bc. Roman ĎubekBystrička 496, 038 04 BystričkaC 0396/VTZ E/2018elektrickomprojektant na projektovanie alebo konštruovanie vyhradených technických zariadení elektrickýchP1_A,B17.12.201817.12.202313.12.2018
51p. Michal ŠvecPalárikova 292/1, 953 01 Zlaté MoravceC 0397/VTZ Z/2019zdvíhacomobsluha podľa § 17 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa207.02.201907.02.202425.01.2019
52p. Patrik DedíkDr. I. Markoviča 3, 915 01 Nové Mesto nad VáhomC 0398/VTZ E/2019elektrickomprojektant na projektovanie alebo konštruovanie vyhradených technických zariadení elektrickýchE2_A01.03.201901.03.202401.03.2019