MenoAdresaZariadenieČinnosťRozsahDátum vydania
1p. Peter ZemanovičRudolfa Jašíka č.156/4, 958 01 Partizánskeelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A19.04.2021
2p. Pavol FedorLomná č.259, 029 54 Lomnáelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A19.04.2021
3p. Tomáš SmrekovskýLisková č.260, 034 81 Liskováelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A19.04.2021
4p. Pavol KovalíčekRaková 1466, 023 51 Rakováelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A19.04.2021
5p. Jozef BlahutaMládežnícka 1079, 023 02 Krásno nad Kysucouelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A20.04.2021
6p. Ľubomír StarchoňM.R.Štefánika 2560/40, 022 01 Čadcaplynovomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Ai, Bg, i,20.04.2021
7p. Michal GavalierHlavná 92/41, 951 04 Malý Lapášelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-B21.04.2021
8Bc. Marián ČanakyŽirany 322, 951 74 Žiranyelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-B21.04.2021
9p. Marek GalánekMaša 1492/55, 053 11 Smižanyzdvíhacomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa, Ba1,Ba2,Bb,Bc203.05.2021
10Ing. Martin JanoušMojš 298, 010 01 Mojšzdvíhacomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Ac1, Bd1, Be, Ad1, Bd2, Bi, Bd3, Bd403.05.2021
11p. Andrej GunčagaRadôstka 233, 023 04 Radôstkaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A18.05.2021
12p. Roman HrubošKultúrna 223/7, 029 52 Hruštínelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1-A,B18.05.2021
13Ing. Rudolf MasloPlavisko 461/148, 034 01 Ružomberokplynovomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Bg,h19.05.2021
14p. Ivan MedveďHrachovište 173, 916 16 Hrachovišteelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A24.05.2021
15p. Tomáš ŽúžiDolná Súča 606, 913 32 Dolná Súčaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A24.05.2021
16p. Radoslav MartiníkBitarová 159plynovomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Bf,g,h01.06.2021
17Ing. Roman BelánikDlhé pole 1180, 013 32 Dlhé poleplynovomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Af,Bf,i01.06.2021
18p. Jozef StrežoSedliacka Dubová 90, 027 55 Sedliacka Dubovázdvíhacomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa,Ab,Ba,Bb,Bc,Bd,Bf03.06.2021
19Ing. Ján BeňušKocmál 477/24, 026 01 Dolný Kubín-Mokraďzdvíhacomrevízny technik podľa § 16 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.Aa,Ab,Ba,Bb,Bc,Bd,Bf03.06.2021
20p. Michal MišárRosina 446, 013 22 Rosinaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1-B08.07.2021
21p. Peter AdamčíkHorská 1336/11, 02944 Rabčaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A08.07.2021
22p. Vladimír BařinkaBrvnište 1061, 018 12 Brvništeelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A08.07.2021
23Ing. Eduard JenčoT. Vansovej 31, 960 01 Zvolenelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A08.07.2021
24p. Marián ŠkorvánekRoľnícka 242/10, 013 02 Nededzaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A08.07.2021
25p. Jozef SolgaDolná Trnávka 63, 966 21 Dolná Trnávkaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A19.08.2021
26p. Lukáš ŠkrovánekOmšenie 315, 914 43 Omšenieelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A19.08.2021
27p. Ondrej DobošZlatá 310/9, 048 01 Rožňavaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A20.09.2021
28Ing. Martin ZemančíkSnežnica 241, 023 32 Snežnicaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1-B20.09.2021
29p. Vladimír GomolaJ. Kollára 2457/8, 022 01 Čadcaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A20.09.2021
30Ing. Pavol RapčanUčiteľská 7/34, 969 01 Banská Štiavnicaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A20.09.2021
31Ing. Patrik VlčekVajnorská 1323/79, 831 03 Bratislava-Nové mestoelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A20.09.2021
32Ing. Štefan OndirkoKomenského 22, 053 21 Markušovceelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A20.09.2021
33Ing. František ČierťažskýDolná Ždaňa 89, 966 01 Hliník nad Hronomelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A20.09.2021
34Ing. Ladislav BalušíkBrvnište 320, 018 12 Brvništeelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1-B20.09.2021
35Mgr. Marek BlahutaKollárova 3822/42, 974 01 Banská Bystricaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2-A19.10.2021
36Ing. Miroslav KalužaKľačany 324, 920 64 Kľačanyelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1-B21.10.2021
37p. Norbert KočišChľaba č.5, 943 65 Chľabaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1 - A21.10.2021
38p. Tomáš Macák28.Októbra 31, 934 01 Leviceelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2 - B21.10.2021
39Ing. Ľudovít GuličkaNová Dedina 456, 935 25 Nová Dedinaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2 - A21.10.2021
40p. Andrej PápyZa Soľnou 1089/4, 914 41 Nemšováelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1 - A21.10.2021
41Ing. Martin VrbiakDlhá 458/113, 949 07 Nitraelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2 -A21.10.2021
42p. Martin KotrlecKľak 143, 966 77 Kľakelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E2 - A21.10.2021
43p. Michal StančoBaničova 3389/7, 010 15 Žilinaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1 - A21.10.2021
44p. Martin ŠtastnýRoľnícka 215, 831 07 Bratislavaelektrickomrevízny technik podľa § 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.E1 - A21.10.2021